Vestel SF 7310 65 LT Ocaklı Solo Fırın (2020)

Vestel SF 7310 65 LT Ocaklı Solo Fırın (2020)

1,959.00TL
Brand:
Product Code: 20262668
Availability: In Stock
Viewed 176 times

Product Description

Farklı Amaçlara Uygun

Mutfakta yemek pişirirken kullanılan iki farklı aracın bir araya getirilmesiyle üretilmiştir. Bu sayede sayısız tarifin hazırlanmasına olanak tanır. Gazla çalışmaktadır. Böylece uzun süre boyunca yemek pişirilmesine olanak tanır. Pek çok yerde kullanılabilir.

 

Eş Zamanlı Çalışma

Birkaç tane kabı kullanarak yemek hazırlamanıza yardımcı olur. Ocakta yer alan gözler birbirinden uzak olduğu için tencereler birbirine temas etmeyecektir. Benzer şekilde fırın kısmı da rahatlıkla kullanılabilir. Dar bir zamanda etkili sonuçlar elde edilmesini sağlar.

 

Her Yere Uygun

Evler başta olmak üzere hemen her yerde kendine yer edinebilir. Taşıması ve kurulması kolaydır. Hal böyle olunca sayısız insanın hayatında Vestel solo fırın ile karşılaşılabilir. Öğrenci yurtları ve stüdyo daireler için çok kullanışlıdır.

 

Yeri Dar Olanlara

Muftağındaki alanı iyi kullanmak isteyen kişiler için idealdir. Makul ölçüde yer harcayan bir araç sayesinde mutfağın diğer kısımlarını nitelikli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Böylece mutfağınızı gönlünüze göre dekore edebilirsiniz.

 

Birkaç Tepsiye Yer Var

İç haznesinde birkaç tane tepsi yer alabilir. Bu tepsiler gayet geniş tepsilerdir. Bu sayede bol miktarda yemeği rahatça pişirebilirsiniz. Kalabalık sofralar için en ideal tarifleri uygulayabilirsiniz.

 

Temizlemesi Çok Kolay

Hem dış hem de iç kısmı rahatça temizlenebilir. Özenle seçilen malzemelerle birlikte çok az çaba harcayarak mutfağınızı daha steril hale getirirsiniz.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha