Vestel SD 500 Dual A+ 461 LT Sandık Tipi Derin Dondurucu

Vestel SD 500 Dual A+ 461 LT Sandık Tipi Derin Dondurucu

3,599.00TL
Brand:
Product Code: 20262259
Availability: In Stock
Viewed 212 times

Product Description

A+ Sınıfı Enerji Garantisi

A+ sınıfı enerji tasarrufu ile ürünün kullanımı enerji açısından tasarruf sağlar. Yıllık ve aylık bazda elektrik kullanımını en aza indiren ürün, bu sayede gelecek elektrik faturanızı da kontrol etmenize imkan tanır. İçindeki besinlerden bağımsız olarak çalışması sayesinde ürün, ne kadar dolu olursa olsun aynı enerjiyi harcar.

 

Kullanımı Kolaylaştıran Sandık Duruşu

Sandık duruşu sayesinde ürün, kullanımlarınızı daha ergonomik şekilde yapmanızı sağlar. Sandık duruluna sahip olması sayesinde bu ürünü evinizde bulundurmanız daha kolay olacaktır. istediğiniz şekilde kullanacağınız ürün, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım garantisi ile size sunulur.

 

Statik Dondurma İle Kolay Saklama

Statik dondurma avantajı, besinlerin içten dışa dondurulmasına verilen addır. Bu sayede besinler daha kolay bir şekilde saklamaya hazır bir hale gelir. Aynı zamanda kullanım sırasında besin bozulması önlenir. Ürünün iç nem ayarı düzenlenerek besinlerin daha uzun süre saklanması sağlanır.

 

2 dB Sessiz Çalışma Avantajı

Sessiz çalışma avantajı sayesinde kullanım sırasında bebeğiniz uykusundan uyanmayacak. Kullanım kolaylığı sunan bu sessiz çalışma avantajı ile ürün, evinizde gürültüye sebep olmayacaktır.

 

Şok Dondurma Seçeneği İle Ürünleriniz Bozulmasın

Şok dondurma seçeneği ile ürün içindeki besin dakikalar içinde donar.

 

Geniş İç Hacim İle Kusursuz Tasarım

Ürünün geniş bir hacme sahip olması, içini istediğiniz gibi doldurmanızı sağlar. Bu da kullanım kolaylığı sunar.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha