Vestel SF-7400 G 66 LT Turbo Ocaklı Solo Fırın

Vestel SF-7400 G 66 LT Turbo Ocaklı Solo Fırın

2,199.00TL
Brand:
Product Code: 20262667
Availability: In Stock
Viewed 177 times

Product Description

Yoğurt Yapma Fonksiyonu

Fırında bulunan yoğurt yapma fonksiyonu sayesinde yoğurdu evde yapmanız dolayısı ile sağlıklı ve doğal yoğurt yemeniz mümkün hale geliyor. Fırın yoğurdun mayalanması için gerekli olan en uygun sıcaklığa gelebildiği içi yoğurt yapmanız çok kolay olacaktır.

 

Meyve ve Sebze Kurutabilirsiniz

Fırında bulunan kurutma fonksiyonu sayesinde artık besinlerinizi kendiniz en doğal yöntemleri kullanarak kurutabileceksiniz. Tek yapmanız gerek meyve veya sebzelerinizi ızgara teli üzerine yerleştirerek fırın şalter ve termostat ayarını kurutma fonksiyonuna getirmektir.

 

4 Gözlü Ankastre Ocak

Sahip olduğu dört gözlü oval tasarımlı şık ocak sayesinde birden fazla yemeği aynı anda rahatlıkla yapabilirsiniz. Gözler arası mesafe özel olarak ayarlanmıştır. Böylece 4 göz aynı anda kullanılabilir şekildedir.

 

Gaz Emniyet Sistemi

Zehirlenme riskinin önüne geçecek olan bu özellik çok önemlidir. Ocağınızın alevi istemeden söndüğü zaman gaz emniyet sistemi devreye girer ve gazı otomatik olarak keser.

 

A Enerji Sınıfı

Fırın kullanımı yüksek enerji gerektirmektedir. Ancak bu ürün A sınıfı enerji tüketimine sahip olduğu için bunu dert etmenize gerek kalmayacaktır. Minimum enerji tüketimi ile fırınınızı özgür şekilde kullanabilirsiniz.

 

Cam Üst Kapak

Bu fırın çıkarılabilir cam üst kapağa sahip olduğu için temizlemesi çok kolaydır. Ayrıca bu cam yüzey çok şık bir görüntü oluşturmaktadır.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha