Vestel MF 42 EK 42 LT Mini Fırın

Vestel MF 42 EK 42 LT Mini Fırın

1.099,00TL
Marka:
Ürün Kodu: 20263595
Stok Durumu: Ürün Tükendi
Görüntülenen 869 inceledi
Etiketler:
Vestel
Fırın
Ocaklı-Solo-Fırın
Turbo-fırın
Beyaz-eşya
Mini Fırın

Ürün Açıklaması

Turbo Fan İle Etkili Pişirme

Vestel SF 7400 gazlı fırın size klasik fırınların pişirme keyfini yaşatır ve yemeklerinize özlediğiniz klasik lezzeti yansıtır. Turbo fanı sayesinde hem aynı anda pişen farklı yiyeceklerin kokuları karışmaz hem de fırının iç ısısı yiyeceklerin tüm yüzeylerine eşit olarak temas ederek en iyi pişirmeyi sağlar.

 

Kolay Kullanım

Vestel SF 7400 fırın sadece ısı ayarı ile kolayca çalışır. Karmaşık kumanlalar ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Fırın tek bir kumanda ile kontrol edilebilir. Böylece karmaşık kumandalar veya ayarlama seçenekleri ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

 

4 Gözlü Gazlı Ocak

Fırın ile entegre 4 gözlü gazlı olacak farklı büyüklükte tencereler için farklı alanlarda ve güçte ısı sağlar. Aynı anda farklı yemekleri beraber kolayca pişirebilirsiniz.

 

Buz Çözme Özelliği

Fırının buz çözme özelliği donmuş gıdaları pişirmeyecek ancak buzlarını kısa sürede çözecek ısıda kısa sürede çözer. Böylece gıdaların besin değerleri kaybolmaz ve sağlıklı olarak pişirmeye hazır olur.

 

Ekmek ve Yoğurt Yapma Özelliği

Vestel SF 7400 ekmek ve yoğurt yapma fonksiyonu ile ekmeklerinizin ve yoğurtlarınızın en ideal ısıda mayalanmasını sağlar. Böylece yoğurt mayalamak için evde başka bir yer aramanıza gerek kalmaz.

 

 

Çıkarılabilir İç Cam

Vestel SF 7400 iç camı kolayca çıkarılarak daha rahat temizlenir. Ayrıca içindeki kolay yapışmayan emaye yüzey de temizleme işlemini kolaylaştırır. Böylece fırınınız her zaman tertemiz kalır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu