Vestel SF 7310 G 65 LT Turbo Ocaklı Solo Fırın

Vestel SF 7310 G 65 LT Turbo Ocaklı Solo Fırın

2.259,00TL
Marka:
Ürün Kodu: 20262669
Stok Durumu: Ürün Tükendi
Görüntülenen 712 inceledi
Etiketler:
Vestel
Fırın
Ocaklı-Solo-Fırın
Turbo-fırın
Beyaz-eşya

Ürün Açıklaması

İki İmkan Bir Yerde

4 farklı türde program ayarı yapabilme şansınız vardır. Bu fırının üstüne ocak da yer alır. Toplamda 3 gazlı gözü ve 1 elektrikli gözü olmak üzere 4 tane gözü vardır. Hem fırında hem de ocakta aynı anda yemeklerinizi pişirebilirsiniz.

 

Lezzetli Tatlar

Fırının içinde lamba olmasından dolayı yemeklerin kolayca pişip pişmediğini anlamanız da mümkündür. Gaz sönme emniyet sistemi sayesinde gaz kaçaklarına karşı önlemler alınır.

 

Misafirleri Mutlu Edin

Hem fırında hem de ocakta istediğiniz türden yemekleri yaparak misafirlerinize lezzetli sunumlar çıkarabilirsiniz. Ocak ve fırın bütün yemeklerin pişirilmesinde aynı derece ısı ve sıcaklık verir. Kısa sürede şahane yemekler ortaya çıkarır.

 

Korumalı Pişirme

Fırında 2 cam kapak yer alır. Aynı zamanda çıkarılabilir iç cama da sahiptir. Bununla birlikte emaye raf formu da bulunur. Yoğurt yapma programı da vardır. Ayrıca fırın sebze ve meyveleri de kurutabilme özelliğine sahiptir.

 

 

Fırının İçi Çok Geniş

Fırının 65 litrelik hacme sahiptir. Ayrıca kolay temizlenebilir emaye iç yüzeye sahiptir. Temizlik işlemleri için fazladan zaman kaybetmenize gerek kalmaz. Bununla birlikte geniş iç hacmi sayesinde aynı anda kalabalık misafirlerinize lezzetli yemekler sunabilirsiniz.

 

 

Pişirme Süresi Kısa

İstediğiniz programa ve hıza ayarlayarak yemeklerinizi pratik bir şekilde kısa sürede pişirebilirsiniz. Sağlam ve dayanıklıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu