Vestel Retro NFK3501 A+ 350 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Vestel Retro NFK3501 A+ 350 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

6.089,00TL
Marka:
Ürün Kodu: 20263472
Stok Durumu: Ürün Tükendi
Görüntülenen 919 inceledi
Etiketler:
Vestel
Buzdolabi
Kombi-Tipi
Buz-Dolabi
Beyaz-Eşya

Ürün Açıklaması

Tel Raflar ile Şişelere Her Zaman Yer Var

Buzdolabında en çok bulunan ve en çok yer kaplayan şeyler şişeler olabilir. Bu Vestel buzdolabının içerisinde tel raflar bulunmaktadır. Bu raflara şişeleri koyabilirsiniz. Böylece şişeler buzdolabınızda çok yer kaplamaz ve kendilerine uygun yeri her zaman bulurlar.

 

Çok Yönlü Soğutma Sistemi

Her yerden farklı yönlerde soğuk hava akışı sağladığı için buzdolabı içerisinde bulunan bütün yiyecekleri koruyacaktır. Buzdolabınız çok dolu ve sıkışık olduğu zamanlarda bile hava her yere etkili şekilde yayılır ve ürünlerinizin bozulmasına engel olur.

 

Kırılmaya Dayanıklı Raflar

Dayanıklı yapıdaki raflara çok fazla ürün koysanız bile aşınma ve kırılma meydana gelmez. Sağlam yapısı ile uzun yıllar boyunca kullanabileceksiniz.

 

Harika Retro Görünümü

Buzdolabınızla bile tarzınızı yansıtmak istiyorsanız bu buzdolabı tam size göre. Retro tarzdaki buzdolabı farklı görüntüsü ile rakiplerinden ayrılıyor. Ultra parlak yüzeyi ve özel tasarım tutma kolları ile mutfakların şıklığına şıklık katıyor.

 

Yer Değiştirme İmkanı

Buzdolabını hareket ettirmek normalde çok zordur ancak bu buzdolabını herkes hareket ettirebilir. Tekerlekli ayakları ile sadece iterek buzdolabınızın yerini değiştirebilirsiniz. İsterseniz temizlik yaparken buzdolabını kolayca iterek altını temizleyebilirsiniz.

 

Güçlü LED Aydınlatma

Buzdolabının içindeki aydınlatma güçlü yapıdadır. Buzdolabının kapağını açtığınız anda otomatik olarak devreye girerek ürünlerinizi rahatça görebilmenizi sağlar. Buzdolabının kapağını kapattığınızda otomatik olarak söneceği için fazla enerji harcamayacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu