Vestel SF 9422 G 65 LT Ocaklı Solo Fırın

Vestel SF 9422 G 65 LT Ocaklı Solo Fırın

3.169,00TL
Marka:
Ürün Kodu: 20262677
Stok Durumu: Ürün Tükendi
Görüntülenen 891 inceledi
Etiketler:
Vestel
Fırın
Ocaklı-Solo-Fırın
Turbo-fırın
Beyaz-eşya

Ürün Açıklaması

Farklı Fonksiyonlara Sahiptir

Ocak ve fırın olarak kullanılabilir. Her iki mutfak gerecini aynı potada eritmiş bir durumdadır. Mutfağınızda makul ölçüde yer kaplar. Bu sayede mutfaktaki alanınızı çok nitelikli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

 

Geniş Bir Yüzey

Gözlerin arası oldukça açıktır. Bu açıklığın en büyük getirisi birden fazla tencereyi aynı anda kullanarak çalışabilmek olarak özetlenebilir. Tencereleriniz büyük olsa bile rahatlıkla birkaç kap yemek pişirebileceksiniz. Böylece gayet geniş sofraları kısa sürede kurabilirsiniz.

 

Mekanik Butonlarla Kontrol Edilir

Ön kısımda yer alan düğmeler kullanılarak çalıştırılır. Mekanik olan bu düğmeler dönebilen bir mekanizmaya sahiptir. Bu sayede gaz miktarını çok rahat bir şekilde belirleyebilirsiniz. Düğmeler herhangi bir sorun çıkarmadan seneler boyunca çalışabilir.

 

Özel Bir Göz

Wok olarak adlandırılan göz genellikle yüksek oranda ateş gerektiği vakit kullanılır. Hızlı sonuçlar almak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Tencereniz çok büyükse ya da sac kullanarak yemek hazırlamak istiyorsanız wok gözünü kullanabilirsiniz.

 

Güveç Yapma Fonksiyonu

Ülke mutfağında kendine sıklıkla yer bulan güveçler için özel bir fonksiyona sahiptir. Bu fonksiyon sayesinde çeşitli et yemeklerini olabildiğince lezzetli bir şekilde servis edebileceksiniz. Pişirme kaplarına herhangi bir şekilde zarar gelmeden yemek hazırlayabilirsiniz.

 

Aynı Anda Pişirin

65 litrelik bir iç hacme sahiptir. Bu hacim birkaç tane tepsiyi ya da kalıbı aynı anda içine alabilir. Bu sayede aynı anda hem hamur işi pişirip hem de sulu yemek yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu